Hana Borkovcová

Je mi velkou ctí nosit šaty navrhované i šité od úžasné ženy, přední módní návrhářky Marie Zelené. Šaty na všech mých společenských akcích i vystoupeních budí zasloužený obdiv. Na pódiu doslova záříte. Marie na svých modelech umí podtrhnout a upozornit na ženské přednosti a proto se v nich cítíte naprosto jedinečně. Fascinuje mne její flexibilnost, preciznost, velmi dobrý výběr kvalitních materiálů, skvělý profesionální přístup a hlavně srdce na pravém místě.  Děkuji, že mohu patřit mezi její věrné zákaznice a i malým dílem mezi spolubojovnice jejího nepřekonatelného projektu Návraty k hodnotám, kde pomáhá vracet dětem úsměv do tváří a šířit lásku kolem sebe. Maruško, díky za to, že jsi!

Ing. Hana Borkovcová, spolumajitelka firmy BB Trade s.r.o – Centra zdraví a snižování nadváhy AZ Tower Brno a muzikálová zpěvačka.
www.viphubnuti.cz
www.hanka-b.webnode.cz

Hanka Borkovcová je výborná zpěvačka, která může svým uměním příjemně zpestřit program také na Vaši akci. Již třikrát mi vystupovala na módních přehlídkách a ohlasy byly velmi pozitivní. Zpívání je Hančiným velkým koníčkem, v profesním životě pomáhá lidem navracet jejich zdraví správnou životosprávou. Je to také žena se srdcem na pravém místě. Se svým manželem již podpořili Veselé oblečení pro dětské lékaře a sestry v Dětské nemocnici v Brně a na dětském oddělení Nemocnice Břeclav.

Hance sluší výrazné barvy a hluboké dekolty, proto vybíráme šaty, které podtrhnou její ženské zbraně.

Marie Zelená

Přidejte svůj komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde publikována.