Blog

Novinky a zajímavosti

Představení kolekce uměleckých modelů, znázorňujících krásy Česka a Slovenska

Marie Zelená představila originální kolekci uměleckých modelů, která znázorňuje krásy České a Slovenské republiky, a to k příležitosti oslav 100 let výročí od vzniku Československa.  Přehlídku zhlédli hosté Galavečera veletrhu Holiday World v Praze 15.2. a poté také veřejnost 17.2.2018.

Velké díky patří Ing. Kláře Badinkové ze Zahraničního zastoupení cestovního ruchu Slovenské republiky za tuto příležitost, a také společnosti Incheba Expo Praha.

Podporovatelem kolekce je firma HEDVA a.s. Moravská Třebová a firma cba corporation s.r.o.

Fotografie na modelech – Praha trojšaty – Michal Kyrášek , Praha zimní – Michal Kreidl, Tatry – Tomáš Šereda, štrasová korunka – ŠENYR Bijoux česká výroba bižuterie, czech made http://www.holidayworld.cz/of jewelry výroba bižuterie  —  Olga Kopalová Rynešová

Foto: Radek Bartoníček, František Herman

Video – Radek Bartoníček z 17.2. : https://www.youtube.com/watch?v=I98LsobVfmU

Adventní večer v Ostrožské Nové Vsi, v rodné obci Marie Zelené


Adventní večer 3.12.2017 bude jako každý rok plný módy, hudby a také překvapení.

Čas: ve 14 hodin a v 18 hodin. Vstupné : odpoledne 300 Kč, večer  350 Kč.

OBĚ PŘEDSTAVENÍ JSOU JIŽ VYPRODÁNY

Večerem bude provázet herec a moderátor Jan Čenský.

Čí tvorbu uvidíte:

  • kolekce modelů návrhářů – Marie Zelená, Yvona Leitner, Vlastimil Basovník a Luděk Hanák.
  • významný host večera – spisovatel Michal Viewegh
  • část hereckého představení – Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej
  • hudební duet – Hanka Borkovcová a Domenico Martucci

….a ostatní bude překvapení, ale máte se na co těšit.

Jako každý rok budou obě představení také charitativní. Odpoledne uděláme opět  radost  lidem z pečovatelských domovů a Charity Uherské Hradiště.

Ve večerním programu podpoříme díky partnerům a Nadacím, které se k nám připojili – Dětskou onkologickou kliniku v Brně. Podpoříme veselými zástěrkami  také dětské oddělení v Kroměříži a dětské oddělení nemocnice v Kyjově.

Další podporu nemocnic nebo konkrétních dětí máme v jednání. Máte-li možnost, můžete se také zapojit.

 

Módní a hudební večer v Moravské Třebové – 17.11.2017

V pátek 17.11.2017 v 18 hodin se v Moravské Třebové uskuteční Módní a hudební večer ve spolupráci módní návrhářky Marie Zelené a společností HEDVA a.s. Moravská Třebová.

Co zde uvidíte a koho uslyšíte:

  • večerní a společenské kolekce modelů Marie Zelené a také některé z jejích tematických modelů, které vždy pohladí po duši. Hlavní tváří všech kolekcí zde bude její dcera – Martina Hrnčířová
  • hudebně vystoupí světově známý houslista Jaroslav Svěcený společně se svojí dcerou, velmi talentovanou houslistkou Julií Svěcenou
  • celým večerem bude provázet herečka a moderátorka Michaela Dolinová , na mole bude předvádět také její dcera Tereza Dolinová
  • mnoho dalších krásných modelek

Co zde mají všichni vystupující umělci společné je velmi ojedinělé a krásné – do Moravské Třebové přijedou jejich dcery, které budou v programu vystupovat.

 

 

Marie Zelená a moderátorka pořadu APETÝT Jarka Vykoupilová

Marie Zelená hostem v pořadu APETÝT – Český rozhlas Brno

Moderátorka Českého rozhlasu Brno Jarka Vykoupilová navštívila Marii Zelenou v domě jejích rodičů, aby s ní udělala rozhovor pro pořad Apetýt. Rozhovor o práci, o projektech značky Marie Zelena Fashion, o připravovaných Adventních večerech atd.