Módní přehlídky na klíč

Nabízíme netradiční i klasické módní show Marie Zelené na klíč. Organizujeme exkluzivní módní přehlídky originálních večerních modelů, uměleckých tématických modelů a modelů na denní nošení.

„Nabízíme módní a umělecké přehlídky na klíč na VIP akce, reprezentační firemní akce a společenské události.“

Realizujeme kompletní zajištění módních a netradičních uměleckých přehlídek. S pořádáním přehlídek máme již více jak 20 let zkušeností.

Zajistíme jednoduchou módní přehlídku i zcela netradiční show.

Nabízíme přehlídku originálních společenských modelů, a také uměleckých modelů, představujících krásy Česka a Slovenska, pomocí fotografií přenesených na šaty. Díky propojení tématické hudby se jedná pro diváky o ojedinělý a velmi nevšední zážitek. O tyto přehlídky je velký zájem.

Spolupracujeme také s předními českými i zahraničními firmami, pro které připravujeme umělecké módní přehlídky na jejich reprezentační plesy nebo jiné významné akce. Novinkou jsou také menší přehlídky v restauracích a barech (např. při oslavě narozenin klienta apod.).

Ke každé přehlídce přistupujeme s inovací a nadšením, což je na výsledku vždy znát.

Cenu Vám stanovíme podle rozsahu akce. Máte-li zájem o podrobnější informace, kontaktujte nás prosím.

Šaty pro akci

Překvapte klienty či obchodní partnery modelem symbolizující firmu, město nebo samotnou akci, pro kterou je přehlídka vytvořena. Navrhneme Vám šaty inspirované Vaší společností a v barvách Vašeho loga nebo šaty k oslavě a reprezentaci Vašeho města či státu.

VIP hosté

Naše přehlídky budou podle Vašeho přání obohaceny umělci z řad tanečníků, zpěváků, hudebníků. Spolupracujeme se známými a profesionálními moderátory, které Vám na Vaši akci zajistíme.

 

Modelky

Na přehlídkách spolupracujeme již pravidelně
s osvědčenými modelkami,  a také  s vítězkami různých soutěží krásy. Každá modelka je pro nás osobnost, která nejen předvádí naše modely, ale umocňuje celkový dojem svým půvabem. Jsme vždy rádi, když se modelky na diváky usmívají.