Kolekce roušek

Roušky

Originální designové roušky jako módní doplněk.

Roušky, které budete nosit s radostí

„Vymýšlíme a tvoříme roušky, které jsou nyní módním a designovým doplňkem, který můžeme ladit s oblečením či vybírat podle nálady. Zkusme tuto situaci vzít jako novou příležitost, která nám může především velmi pomoci zabránit šíření viru, ale také můžeme zkusit v módě něco úplně nového.“ Marie Zelená

S nápadem originálních roušek přišla návrhářka Marie Zelená se svojí dcerou Martinou Hrnčířovou téměř ihned na začátku nynější pandemie. Večerní a svatební šaty, stejně jako módní přehlídky šly stranou a kreativitu vložily do vymýšlení a tvoření designových roušek, které nejsou, v jejich podání, jen kouskem bavlny na obličeji, ale zajímavým módním doplňkem.

Nejprve se v jejich dílně pracovalo na velkém množství nemocničních roušek, poté začaly vymýšlet designové kousky.Nyní také tvoří především roušky s potisky fotografií krásných míst a měst Česka i celého světa. Nápad vychází z jejich projektu Oslava krás světa, ve kterém znázorňují na šatech nejrůznější destinace a přírodu, které by mohli lidé navštívit nebo v nich vzbudí vzpomínky. Stejně je to i s rouškami.

Jejich prioritou je precizní vypracování. Roušky jsou dvouvrstvé, vhodné k vyvařování.

Designová rouška Marie Zelena Fashion

Kolekce roušek od Marie Zelená Fashion

w_1b_praha

Originální roušky s fotografiemi

Tvoříme originální roušky s potisky fotografií míst a měst Česka i světa. Tato tvorba vychází z našeho projektu Oslava krás světa, ve které se snažíme umělecky  připomínat krásná místa, které jsou nejen ve světě, ale také u nás v České republice.

Můžete si od nás objednat roušky z naší nabídky či můžeme vytvořit roušku přímo s Vaší oblíbenou fotografií. Cena roušky s fotografií je cca 500 Kč, dle typu fotografie a náročnosti grafické úpravy fotky na roušku.

Roušky jsou dvouvrstvé, tvarované na obličej a precizně vypracováné. Materiál s potiskem fotografií je možné prát na 60° C.

Designová rouška Marie Zelena Fashion

Designové roušky

Designové roušky tvoříme ze zajímavých vzorů bavln, které se snažíme také různě kombinovat a vymýšlet originální kousky.

Roušky mohou být tvarované nebo skládané. Jsou ze stoprocentní bavlny a dají se vyvařovat. Většinu designových roušek šijeme oboustraně a je možné tak strany střídat.

Je moc pěkné sladit roušky s oblečením, které nosíme.

Martina Hrnčířová a Marie Zelená a 300 roušek před předáním

Bílé roušky

Bílé bavlněné nemocniční roušky byly první, které jsme na začátku pandemie šily, a to ve velkém množství pro lékaře, sestry a pracující v sociálních službách.

Díky podpoře manželů Heleny a Petra Hubaczovým a jejich firmě ŽSD, a.s. se dostalo 1300 roušek do brněnských nemocnic a pečovatelských domů. Patří jim velké díky.

Spoustu roušek jsme také my sami věnovali potřebným.

Originální roušky na FB


Fotogalerie