Svatební šaty

Svatební šaty – jak to probíhá, když své šaty na míru svěříte nám

 

Sní o tom snad každá dívka již od malička. Jaké budou jednou její svatební šaty.

Každá máme o těch svých jinou představu. Jedna si přeje šaty bohaté se spodnicemi, vlečkou a dlouhým závojem, jiná dává přednost boho stylu či úplně jednoduchým šatům. Trendy se také mění. Nejdůležitější však je, abyste se cítila Vy co nejlépe a prožila svůj den D v šatech, na které budete vzpomínat.

A už samotný začátek výběru šatů může být příjemným a nezapomenutelným zážitkem.

Je na Vás, zda se rozhodnete navštívit půjčovnu nebo si nechat ušít šaty pro tento jedinečný den na míru.

Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, bude nám ctí, když návrh a tvorbu šatů svěříte nám.

       

       

Módní návrhářka Marie Zelená má již přes 30 let zkušeností s tvorbou svatebních šatů. Při své práci klade důraz na preciznost, skvělý střih a správně zvolený  materiál, ale také je pro ni neméně důležité nevěstu poznat, protože jen tak navrhne a zhotoví svatební šaty přímo pro její jedinečnou osobnost.

Jak to probíhá, když se rozhodnete nechat si nechat u nás ušít své vysněné svatební šaty na míru?

 

Kontaktujte nás

Telefonicky, emailem či zprávou na sociálních sítích. Domluvíme se na první nezávazné schůzce v našem atelieru v Praze na Vinohradech.

První schůzka

Na prvním setkáním nám povíte o Vaší představě, můžete nám případně ukázat fotky šatů, které se Vám líbí. Vyzkoušíte různé typy a střihy šatů z našeho atelieru, abyste viděla, který typ Vám sedí, a v čem se cítíte dobře.

Pokud nemáte zatím svoji představu, rádi Vám poradíme, jaké šaty by Vám slušely.

Pokud si stále budete přát šaty od nás, vezmeme Vám míry, ukážeme materiály a nakreslíme návrh. Domluvíme si termín na první zkoušku.

První zkouška svatebních šatů

Na první zkoušce Vám vyzkoušíme rozešité šaty. Nebudou vypadat ještě tak, jak jste si je vysnila. Budeme je na Vás tvarovat a upravovat tak, aby základní střih skvěle seděl a mohli jsme postupně začít se zdobením a dotvářením Vašich jedinečných šatů.

Další zkoušky

Kolik bude celkem  zkoušek záleží na složitosti šatů. Obvykle k nám žena přijde třikrát až čtyřikrát než šaty získají finální podobu a jsme spokojeni jak my, tak budoucí nevěsta.

Kolik Vás šaty na míru vyjdou

To je velmi různé, záleží samozřejmě na materiálu a střihu šatů, počtu spodnic, ručním zdobení atd.

Za svatební šaty u nás nevěsty obyvkle platí 20 – 30 tisíc korun. S jedoduchými se můžete vlézt i do 15 tisíc korun.

Za tuto cenu Vám šaty mohou zůstat doma na památku, můžete je prodat, ale také, pokud budete mít zájem, je možné, pomocí, několika úprav, z nich po svatbě vytvořit šaty, které si budete moci vzít třeba na ples (týká se spíše šatů jednoduchých).

          

     

 

Nejen šaty pro nevěstu

Vymyslíme a vytvoříme také šaty pro Vaše družičky, oblečení pro svatební maminky, kravatu pro ženicha, srdíčko na prstýnky, svatební podvazek a další. Sladíme vše do posledního detailu.

     

Pokud nejste z Prahy a přeci jen si přejete svatební šaty od nás, můžeme se domluvit na schůzce také v Brně, okolí Uherského Hradiště a případně i jinde. Nebojte se ne nás obrátit.

Milé nevěsty, těšíme se na Vás 🙂