Veselé oblečení
pro dětský úsměv

Kolekce modelů

Marie Zelená je autorkou unikátního oblečení pro dětské lékaře a sestry.

Oblečení, které vykouzlí úsměv na tváři

Zmírnit strach z vyšetření a alespoň na chvíli vykouzlit úsměv na tváři. To je hlavním cílem veselého oblečení pro dětské lékaře, sestry a personál v nemocnicích.
Autorkou veselých zástěrek, halenek a šatů s tištěnými obrázky je Marie Zelená, která také všechny obrázky kreslí. Zástěrky si lékařský personál obléká na klasické bílé oblečení. Tvoříme také halenky a šaty s obrázky pro lékařky a sestry, které jsou na léto velmi příjemné. Máme již mnoho zpětných vazeb, že díky našim veselým zástěrkám a halenkám je vyšetření pro děti příjemnější, protože obrázek pomáhá odvést jejich pozornost, některé děti dokonce zvládly vyšetření bez uspání, i když to před tím bylo nemožné.
Veselé oblečení si můžete objednat na našem eshopu www.zelenafashion.cz.
Díky našim podporovatelům a sponzorům, kterým z celého srdce děkujeme, již mají desítky takových zástěrek lékaři po celé ČR, např. ve FN Motol, FN Brno, ve Zlíně, v Uh.Hradišti, v Kyjově, v Olomouci, v Novém Městě na Moravě, v Břeclavi, v Masarykově onkologickém ústavu v Brně, a také v Ústavu sv.Alžběty v Bratislavě. Zástěrky má také zakoupeno mnoho pediatrů ve svých ambulancích, a také učitelky v MŠ.
A těší nejen děti. Zástěrky jsme již také předali do LDN v Nemocnici Na Františku v Praze a naším cílem je rozšířit veselé oblečení do mnoha zařízení LDN a geriatrií, protože jsme sami viděli, jak staré a nemocné pacienty rozveselilo.
Základní materiál na zástěrky je vyroben v ČR a vyrábí ho Hedva Moravské Třebová.
Lidé, kteří by měli zájem, mohou také veselou zástěrku, halenku či šaty zafinancovat, a my je poté věnujeme na oddělení na přání podporovatele nebo na oddělení, která mají zájem.
Každý, kdo takto zástěrku podpoří, bude zveřejněn na našich webových i fb stránkách, a také napsán u zástěrky přímo v nemocnici.
Více informací Vám rádi poskytneme po telefonické domluvě: 777198671 (Martina Hrnčířová)

K veselému oblečení jsme nechali natisknout omalovánky, které mají všechny obrázky jako používáme na oblečení. Děti tak můžou od lékaře nebo sestry dostat za vyšetření malou odměnu.

vesele-obleceni-logo

Druhy veselého oblečení

foto: Petr Hriceňák

Veselé zástěrky

Každá zástěrka je ustřižena a ušita samostatně a je originál. Zástěrky jsou celoplošně podšité  a proštepované pro dobrou údržbu.                                                                                                                                Obrázek je tištěný, obrázky jsou autorskými kresbami Marie Zelené – na zástěrkách používáme 18 druhů obrázků.
Materiál na zástěrky je vyráběn v ČR a vyrábí ho HEDVA Moravské Třebová. HEDVA a.s. je významným partnerem a podporovatelem našich projektů. Je možné je prát v pračce na 40°C, k dezinfekci je možné použít výrobku, které jsou určeny pro chemotermickou dezinfekci textilií při 40°C, a se kterým máme zkušenost.
Po ušití a před předáním každou halenku můžeme na vyžádání  vyprat v prostředku pro chemotermickou dezinfekci a zabalit, aby byla připravena pro použití v lékařském prostředí.
Cena veselé zástěrky je 1190 Kč včetně DPH.
Při odběru více jak 5 kusů je cena 1 ks á 1130 Kčvčetně DPH. Při odběru většího množství pro nemocnice můžeme dohodnout slevu.
vesele-saty1

Veselé šaty

Každé šaty jsou ustřiženy a ušity zvlášť. Můžeme proto připravit různé velikosti. Na bavlněných šatech máme prozatím pouze tisky motýlků a kytek – viz. foto.
Materiál je úplet – 94% bavlna a 6% elastan, je vyroben v ČR a je s pevnější gramáží. Šaty je možné prát až na 90°C. Šaty mají tři kapsy a jsou potištěny sítotiskem – obrázky jsou autorskými kresbami Marie Zelené.
Po ušití a před předáním každé šaty na vyžádání můžeme vyprat na 95 °C tak, aby byly připraveny pro použití v lékařském prostředí.
Cena  šatů je 1390 včetně DPH.
Při odběru více jak 5 kusů je cena 1 ks á 1330 Kč včetně DPH. Při odběru většího množství pro nemocnice můžeme dohodnout slevu.
vesele-halenky2

Veselé trička - halenky

Veselé trička – každé tričko je originál a samostatně ustřiženo i ušito.
Materiál je úplet – 94% polyester a 6% elastan – tento materiál je pocitově i omakem jako bavlna a je velice příjemný, vyroben v ČR. Halenky je možné prát na 40°C, doporučíme Vám konkrétní prací prostředky, které jsou určeny pro chemotermickou dezinfekci a pro praní v nemocnicích. Obrázky na halenky a trička jsou tištěné, obrázky jsou autorskými kresbami Marie Zelené.
Na trička používáme 17 druhů obrázků.
Po ušití a před předáním na vyžádání tričko –  halenku můžeme vyprat v prostředku pro chemotermickou dezinfekci a zabalit, aby byla připravena pro použití v lékařském prostředí.
Cena trička – halenky je 1190 Kč včetně DPH.
 Při odběru nad 5 ks cena 1 ks á 1130 Kč včetně DPH. Při odběru většího množství pro nemocnice můžeme dohodnout slevu.

Kompletní nabídku Veselého oblečení najdete v našem e-shopu.


Speciální kartičky
pro podporovatele

Lidé, kteří by měli zájem, mohou veselou zástěrku, halenku či šaty zafinancovat
a my je poté věnujeme na dětské oddělení na přání podporovatele nebo na oddělení, která mají zájem.
Díky Vám tak může přibýt další úsměv na tváři hospitalizovaného dítěte.

Věci Vám pošleme na dobírku a Vy je můžete věnovat osobně
nebo můžete zaslat peníze na náš účet a my vše zajistíme.
V případě zájmu Vám můžeme vytvořit jakýkoliv motiv dle přání.

KAŽDÝ VÝROBEK MÁ DVĚ SPECIÁLNÍ KARTIČKY,
NA KTERÝCH JE FOTKA VÝROBKU A ÚDAJE O TOM KDO, PRO KOHO, KDY A KDE VÝROBEK DAROVAL.
JEDNA KARTIČKA ZŮSTANE NA ODDĚLENÍ A DRUHOU DOSTANE DÁRCE.


Fotogalerie